| Materiały | Stal nierdzewna, stal węglowa |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Kołnierz palety |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Ocynkowana |
| Materiały | Stal nierdzewna/Aluminium/Miedź/Żelazo/Sprężyna łagodna ze stali węglowej/Płytna |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Produkcja samochodów, elektroniki, maszyn itp. |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Anodowanie, niklowanie, cynkowanie, polerowanie itp. |
| System pomiarowy | Cal |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Hebei, Chiny |
| brand name | ORIENS |
| Numer modelu | C-1 |
| Materiał | Stal metalowa |
| Tworzywo | Aluminium/stal węglowa/stal sprężynowa |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | Anodowanie |
| Tolerancja | +/- 0,1 mm |
| Grubość materiału | 0,01 mm-10 mm |
| Technologia produkcyjna | Stamping, zgięcie |
| Materiały | Stal węglowa 65Mn |
|---|---|
| Szerokość | 50 mm |
| Zastosowanie | Drewniana skrzynia, wysyłka i opakowanie |
| Wymiary | 35 * 63 * 71 mm lub dostosuj |
| Skończ. | Cynkowanie, niklowanie, chromowanie, cynowanie, miedziowanie, natryskiwanie żywicy tlenowej wieńca, |
| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Produkcja samochodów, elektroniki, maszyn itp. |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Polerowane, galwanizowane, powłoka proszkowa, powłoka elektroforetyczna |
| Materiały | Stal węglowa |
|---|---|
| Zastosowanie | Wykorzystanie przemysłowe, handlowe i mieszkalne |
| Wymiary | Składnik standardowy |
| Skończ. | Powłoka powłoka, surowa stal |
| sposób przetwarzania | Stamping, gięcie, laserowe wycinanie. |
| Materiały | Stal nierdzewna, aluminium, |
|---|---|
| Dokładność | ±0,05 mm |
| Wymiary | Według rozmiaru rysunku |
| Skończ. | Polerowanie, cynkowanie, niklowanie |
| sposób przetwarzania | Tłoczenie, głęboko tłoczone |
| Materiały | Stal nierdzewna, aluminium, stal węglowa, mosiądz |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Produkcja samochodów, elektroniki, maszyn itp. |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Polerowane, galwanizowane, powłoka proszkowa, powłoka elektroforetyczna |
| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Produkcja samochodów, elektroniki, maszyn itp. |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Cynkowanie |