| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Powłoka powłoka |
| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Powłoka powłoka |
| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Powłoka powłoka |
| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| sposób przetwarzania | Obróbki CNC |
| Usługa | Dostosowane do wymagań klienta |
| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Powłoka powłoka |
| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Powłoka powłoka |
| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Powłoka powłoka |
| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| sposób przetwarzania | Obróbki CNC |
| Rodzaj wysyłki | Transport lotniczy, morski i kolejowy |
| Usługa | Zindywidualizowane |
| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Powłoka powłoka |
| Nazwa produktu | Niestandardowe części odlewnicze |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna, aluminium, cynk, mosiądz, miedź |
| Obsługa powierzchni | Piaskowanie, malowanie proszkowe, śrutowanie, powlekanie elektroniczne...... |
| Proces | Odlewanie + obróbka skrawaniem (w razie potrzeby) + obróbka powierzchni |
| Wielkość | Dostosowany rozmiar |