| Materiały | Stal nierdzewna, stal węglowa |
|---|---|
| Wymiary | Dostosowany rozmiar |
| Skończ. | Pozostałe, o masie nieprzekraczającej 1 mm |
| sposób przetwarzania | głębokie rysowanie |
| Rodzaj wysyłki | przesyłka morska, przesyłka lotnicza |
| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Produkcja samochodów, elektroniki, maszyn itp. |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| sposób przetwarzania | Stamping, laserowe klatki. |
| Materiały | Stalowe |
|---|---|
| Zastosowanie | Dekoracja pokoju |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Płyty cynkowe, anodowe, powłoki proszkowe, chromowanie itp. |
| Szczegóły pakowania | Wymagania klienta |
| Materiały | Stal nierdzewna, aluminium, |
|---|---|
| Dokładność | ±0,05 mm |
| Wymiary | Według rozmiaru rysunku |
| Skończ. | Polerowanie, cynkowanie, niklowanie |
| sposób przetwarzania | Cechowanie |
| Materiały | Stop aluminium/ stal nierdzewna/ żelazo/ mosiądz/ miedź/P |
|---|---|
| Proces | Obróbka CNC/Turning/Milling/Wire EDM/Laserowe cięcie |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Sprzęt | Maszyna tnąca laserem |
| Słowo kluczowe | Usługi obróbki frezowania CNC aluminiowego |
| Miejsce pochodzenia | Pekin, Chiny |
|---|---|
| Nazwa pozycji | Metalowy znak dekoracyjny na ścianę na zamówienie |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Technologia | Tłoczenie+wiercenie+montaż |
| Szczegóły pakowania | Wymagania klienta |
| Miejsce pochodzenia | Pekin, Chiny |
|---|---|
| Numer modelu | zwyczajne |
| Szczegóły pakowania | Wymagania klienta |
| Logo | Dostępne |
| Materiał | Miedź, aluminium, stal nierdzewna, stal, miedź itp. |
| Materiał | Stal węglowa |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Z galwanizowanego |
| Tolerancja | +/-0,05 mm |
| Grubość materiału | 0.01mm-10mm |
| Technologia produkcji | Stamping, zgięcie |