| Przepływ powietrza | wysoki |
|---|---|
| Zastosowanie | Systemy HVAC, wentylatory przemysłowe, wieże chłodzące |
| Odporność na korozję | Doskonały |
| Trwałość | wysoki |
| Grubość folii | aa 20 hm |
| Przepływ powietrza | wysoki |
|---|---|
| Zastosowanie | Systemy HVAC, wentylatory przemysłowe, wieże chłodzące |
| Odporność na korozję | Doskonały |
| Trwałość | wysoki |
| Grubość folii | aa 20 hm |
| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| sposób przetwarzania | cięcie laserowe |
| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Powłoka powłoka |
| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Powłoka powłoka |
| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Powłoka powłoka |
| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Powłoka powłoka |
| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Powłoka powłoka |
| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Powłoka powłoka |
| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Powłoka powłoka |