| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Produkcja samochodów, elektroniki, maszyn itp. |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Polerowane, galwanizowane, powłoka proszkowa, powłoka elektroforetyczna |
| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Produkcja samochodów, elektroniki, maszyn itp. |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Polerowane, galwanizowane, powłoka proszkowa, powłoka elektroforetyczna |
| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Produkcja samochodów, elektroniki, maszyn itp. |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Polerowane, galwanizowane, powłoka proszkowa, powłoka elektroforetyczna |
| Miejsce pochodzenia | Hebei, Chiny |
|---|---|
| Marka | ORIENTY |
| Materiał | Stal nierdzewna SUS 304 |
| Zastosowanie | Urządzenia medyczne, żywność i sprzęt medyczny |
| Blokowanie ładunku | 180N- 1,9KN |
| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Produkcja samochodów, elektroniki, maszyn itp. |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Polerowane, galwanizowane, powłoka proszkowa, powłoka elektroforetyczna |
| Materiały | Stal węglowa 65Mn |
|---|---|
| Zastosowanie | Drewniana skrzynia |
| Wymiary | Standardowe lub Dostosuj |
| Skończ. | Ocynkowane, malowanie proszkowe |
| sposób przetwarzania | Precyzyjna obróbka metalu arkuszowego |
| Typ regulacji | Śruba |
|---|---|
| Zastosowanie | Utrzymanie i zabezpieczenie |
| Skończ. | Ocynkowana |
| Typ uchwytu | W kształcie litery U |
| Ładowność | 100 funtów |
| Zastosowanie | Budownictwo mieszkaniowe i komercyjne |
|---|---|
| certyfikaty | ICC-ES, IAPMO, UL |
| Zgodność | Drewno do drewna, drewno do betonu, drewno do stali |
| Odporność na korozję | wysoki |
| Trwałość | Silny |
| Nazwa produktu | Przycisk do skrzynki |
|---|---|
| Tworzywo | Stal nierdzewna, aluminium, stal węglowa |
| Obróbka powierzchni | Malarstwo \ powłoka proszkowa \ Pating \ Polishing |
| Proces | cechowanie |
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| Tworzywo | stal węglowa |
|---|---|
| Zastosowanie | Drewniana skrzynia |
| proces | cechowanie |
| Obróbka powierzchni | Powłoka elektroniczna, cynkowanie |
| Korzyść | Wielokrotnego użytku |