| Tworzywo | Stal nierdzewna, stal ocynkowana |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Hebei, Chiny |
| MOQ | 200szt |
| Uszczelka | Kartony |
| Aplikacja | Zatrzask drzwi szafki na sprzęt mechaniczny |
| Nazwa produktu | klamra pasa bezpieczeństwa samochodu |
|---|---|
| Próbki | Dostępne |
| Gęstość | 3 mm |
| Czas dostawy | Wysyłka w ciągu 15 dni po dokonaniu płatności |
| Materiał | Stop aluminium, stal węglowa |
| Tworzywo | Stal nierdzewna, żelazo |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Hebei, Chiny |
| Brand name | Oriens |
| MOQ | 100pcs |
| Uszczelka | Kartony |
| Tworzywo | Stal węglowa |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | Czarna powłoka elektroniczna |
| Kąt | 90° |
| Grubość | 5000 metrów tygodniowo |
| Technologia produkcyjna | Cechowanie |
| Materiał | Miedź, żelazo, cynk, stop, stal nierdzewna |
|---|---|
| Skończ. | Zink, czarny tlenek, ocynkowany, polerowany |
| Rodzaj | Hasp, stalowy zamek |
| Miejsce pochodzenia | Pekin, Chiny |
| brand name | ORIENS |
| Materiał | stali |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Cynkowanie/powłoka |
| Użycie | Skrzynia wysyłkowa/drewniane pudełko |
| Miejsce pochodzenia | Pekin, Chiny |
| Nazwa handlowa | None |
| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Produkcja samochodów, elektroniki, maszyn itp. |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Polerowane, galwanizowane, powłoka proszkowa, powłoka elektroforetyczna |
| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Produkcja samochodów, elektroniki, maszyn itp. |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Polerowane, galwanizowane, powłoka proszkowa, powłoka elektroforetyczna |
| Numer modelu | OEM |
|---|---|
| Materiał | Stal węglowa |
| Obsługa powierzchni | E-Czarne powłoki |
| Szerokość | 35 mm |
| Grubość materiału | 1,5 mm |
| Materiały | Stal nierdzewna/Aluminium/Miedź/Żelazo/Sprężyna łagodna ze stali węglowej/Płytna |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Produkcja samochodów, elektroniki, maszyn itp. |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Anodowanie, niklowanie, cynkowanie, polerowanie itp. |