| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Produkcja samochodów, elektroniki, maszyn itp. |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Cynkowanie |
| Materiały | Stal nierdzewna, aluminium, stal węglowa, mosiądz |
|---|---|
| Dokładność | ±0,2 mm |
| Wymiary | na podstawie rysunku lub próbki |
| Skończ. | polerowanie, anodowanie, cynkowanie, malowanie proszkowe |
| sposób przetwarzania | Tłoczenie, głębokie rysowanie |
| Materiały | Steel, mild steel, SPCC. Stal, stal miękka, SPCC. SGCC SGCC |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Przemysłowe, handlowe, mieszkalne |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Malowana proszkowo |
| Materiały | Aluminium Stal nierdzewna Metal Mosiądz |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Produkcja samochodów, elektroniki, maszyn itp. |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Pozostałe, o masie nieprzekraczającej 1 kg |
| Zastosowanie | Budownictwo mieszkaniowe i komercyjne |
|---|---|
| certyfikaty | ICC-ES, IAPMO, UL |
| Zgodność | Drewno do drewna, drewno do betonu, drewno do stali |
| Odporność na korozję | wysoki |
| Trwałość | Silny |
| Zastosowanie | Budownictwo mieszkaniowe i komercyjne |
|---|---|
| certyfikaty | ICC-ES, IAPMO, UL |
| Zgodność | Drewno do drewna, drewno do betonu, drewno do stali |
| Odporność na korozję | wysoki |
| Trwałość | Silny |
| Zastosowanie | Budownictwo mieszkaniowe i komercyjne |
|---|---|
| certyfikaty | ICC-ES, IAPMO, UL |
| Zgodność | Drewno do drewna, drewno do betonu, drewno do stali |
| Odporność na korozję | wysoki |
| Trwałość | Silny |
| Zastosowanie | Budownictwo mieszkaniowe i komercyjne |
|---|---|
| certyfikaty | ICC-ES, IAPMO, UL |
| Zgodność | Drewno do drewna, drewno do betonu, drewno do stali |
| Odporność na korozję | wysoki |
| Trwałość | Silny |
| Zastosowanie | Budownictwo mieszkaniowe i komercyjne |
|---|---|
| certyfikaty | ICC-ES, IAPMO, UL |
| Zgodność | Drewno do drewna, drewno do betonu, drewno do stali |
| Odporność na korozję | wysoki |
| Trwałość | Silny |
| Zastosowanie | Budownictwo mieszkaniowe i komercyjne |
|---|---|
| certyfikaty | ICC-ES, IAPMO, UL |
| Zgodność | Drewno do drewna, drewno do betonu, drewno do stali |
| Odporność na korozję | wysoki |
| Trwałość | Silny |