| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Produkcja samochodów, elektroniki, maszyn itp. |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Polerowane, galwanizowane, powłoka proszkowa, powłoka elektroforetyczna |
| Materiały | Stal nierdzewna, stal węglowa |
|---|---|
| Wymiary | Dostosowany rozmiar |
| Skończ. | Pozostałe, o masie nieprzekraczającej 1 mm |
| sposób przetwarzania | głębokie rysowanie |
| Rodzaj wysyłki | przesyłka morska, przesyłka lotnicza |
| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Produkcja samochodów, elektroniki, maszyn itp. |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Gładki, matowy, polerowany, ocynkowany, malowany proszkowo |
| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Przemysłowe, handlowe, mieszkalne |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Malowana proszkowo |
| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Przemysłowe, handlowe, mieszkalne |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Malowana proszkowo |
| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Przemysłowe, handlowe, mieszkalne |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Malowana proszkowo |
| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Przemysłowe, handlowe, mieszkalne |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Malowana proszkowo |
| Materiały | Aluminium, żelazo, stal nierdzewna, mosiądz, miedź. |
|---|---|
| Zastosowanie | Wykorzystanie przemysłowe, handlowe i mieszkalne |
| Wymiary | Składnik standardowy |
| Skończ. | Powierzchnia, powierzchnia, powierzchnia, powierzchnia |
| sposób przetwarzania | Stamping, gięcie, laserowe wycinanie. |
| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Produkcja samochodów, elektroniki, maszyn itp. |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Polerowane, galwanizowane, powłoka proszkowa, powłoka elektroforetyczna |
| Materiały | Stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej |
|---|---|
| Dokładność | ±0,1 mm |
| Zastosowanie | Produkcja samochodów, elektroniki, maszyn itp. |
| Wymiary | Według rysunków lub próbek |
| Skończ. | Polerowane, galwanizowane, powłoka proszkowa, powłoka elektroforetyczna |